Fasadų šiltinimo, renovavimo darbai

Nepaslaptis kad šiluminės energijos šaltinio kaina ir sąskaita už būsto šildymą yra du stipriai susiję dydžiai. Taip pat augant vienai energijos rūšies kainai  (Pvz. dujos) neužilgo atitinkamai pabrangsta ir kitos energijos rūšies kaina (Pvz. malkos). Jos brango beveik visada ir nėra jokių ženklų, kad energijos šaltinių kainos nustos augti, juolabiau nukris. O energijos sušildyti namus mums reikėjo ir reikės. Todėl tėra vienas būdas išvengti pastovaus sąskaitos už šildymą didėjimo – reikia sutaupyti dalį energijos, t.y. renovuoti, pakeisti, papildomai apšiltinti visas ar bent didžiausius šiluminės energijos nuostolius nešančias išorines namo atitvaras kaip sienos, langai, stogas, pamatai. Tokiu būdu Jūsų būstas ilgiau išlaikys šiluminę energiją viduje, o sąskaita už  šildymą kiekvieną mėnesį taps maloniu siurprizu.

Nemažiau svarbus renovuoto namo privalumas yra išaugusi jo vertė. Buto kaina renovuotame name ar tinkamai apšiltinto namo vertė bus ženkliai didesnė už įprasto daugiabučio  buto ar neapšiltinto 40 m. senumo namo.  Bėgant laikui šis skirtumas tik didės nes LR Aplinkos ministerijos planuojamuose STR reikalavimuose būsimiems pastatams namo apšiltinimui teikiamas ypač didelis dėmesys (reikalaujami šiltalo storiai didės). Todėl Jūsų neapšiltinto namo ar buto jame kaina bus stipriai mažesnė.

Atsižvelginat į valstybės pagalbą padengiant dalį renovacijos sąnaudų ar padedant su renovuojamo namo techniniu projekto sūkurimu ir įgyvendinimu šiuo metu yra tikrai geras laikas susitvarkyti Jūsų būsto išorę ir ilgainiui susimažinti išlaidas už būsto šildymą.

Mes atliekame daugiabučių renovacijos darbus, pamatų ir sienų šiltinimo darbus, keičiame sienų bei stogo konstrukcijas, įrenginėjame papildomas patalpas juose, apšildom, renovuojam stogų dangas.

 

 

Rekvizitai

UAB AGDA
Įmonės kodas 302569626
PVM kodas LT 100005787515
A/s Nr. LT 877300010128606037
AB "Swedbank"

A.Juozapavičiaus g. 48-1
45220 Kaunas, Lietuva

Mob.tel. +370 680 10001
El.p. info@agda.lt